הצוות שלנו

בואו להיות חלק מהאיגוד הראשון לבעלי עסקים מהמגזר החרדי.
לנצל את הכח הגדול שלנו כגוף מאורגן ולדאוג לטובת האינטרס המשותף לטובת כלל בעלי העסקים קטנים וגדולים כאחד.

GELT הוא האיגוד המקצועי הראשון לבעלי עסקים חרדים בישראל. ביסוד פעילותנו עומדת השאיפה ליצור שינוי של ממש עבור בעלי עסקים מהמגזר החרדי, ולסייע להם להתפתח ולזכות להצלחה. נכון להיום, בעלי עסקים רבים מהמגזר החרדי אינם מחזיקים בכלים הנדרשים על מנת להביא את העסק שלהם למסלול של הצלחה. לדידם, הקצאת תקציב למיתוג, שיווק, פרסום, ייעוץ מקצועי או משפטי ועוד הינה הוצאה ולא השקעה. זאת, מפני שהמגזר החרדי אינו זוכה להשכלה כלכלית מקיפה דיה.

אנו ב-GELT גייסנו את אנשי המקצוע הטובים בתחומם על מנת להקפיץ את בעלי העסקים לעבר הצלחה. אנו נוקטים במגוון צעדים על מנת להגשים את ייעדנו: אנו מציעם מעטפת שירותים רחבה, החל בליווי וייעוץ עסקי, וכלה בשתדלנות בכנסת.

המטרה שלנו היא ליישר קו עם המגזר הרחב: מרבית בעלי העסקים מהמגזר הרחב חברים באיגוד שמעניק להם משענת כאשר ניצבים בפניהם אתגרים. כך, מורים הינם חברים בהסתדרות המורים, טייסים לוקחים חלק באיגוד הטייסים, עורכי דין חברים בלשכת עורכי הדין וכיוצא באלה. לעומת זאת, לבעל עסק מהמגזר החרדי אין כיום גוף יציג שבאפשרותו לפנות אליו לקבלת סיוע בעתות משבר.

בחרנו להקים את איגוד GELT על מנת לשנות את התמונה. גייסנו את טובי אנשי המקצוע על מנת שיסייעו לחברי האיגוד בכל תחום שקשור לעסק, הן מן הבחינה העסקית והן מבחינה רגשית, משפטית וכו'.

חברי העמותה

שמואל בוקסבוים

יזם חרדי צעיר שהתחיל את דרכו כבעל עסק לליווי חתנים וכלות באמצעות מגזין שנותן מענה לכל השאלות. לאחר ניהול של מספר עסקים מצליחים, גילה שמואל את הכוח שבידע, את הכוח שבלמידה משותפת, והחליט להקים את האיגוד הראשון לחיבור בין בעלי עסקים חרדים, שמעניק לכל בעל עסק את הגב הרחב שהוא זקוק לו כדי לצמוח ולשגשג.

דוד אלבוים ושולמית רוקח

בעלי משרד פרסום בורדו אסטרטגית פרסום בפרוינט; אחראים על מס’ רב של קמפיינים עבור החברות הגדולות במשק.

ישראל חרך

חרך מכהן כמלווה העסקי של העמותה. בעבר, כיהן חרך כמנהל מחלקת עסקים בארגון מסילה.

אליאסף ויפית פרץ

בעלי סטודיו פרץ המסייע לבעלי עסקים לעבור תהליך מיתוג ברמה הגבוה ביותר, לבנות אסטרטגיה שמאפשרת להגדיל את כמות המכירות בעסק באמצעות אתר מעוצב ומותאם אישית ובנית מועדון לקוחות שמאפשר לבעלי עסקים לשמר את לקוחותיהם. החברה עובדת בשותפות עם קבוצת ניר דובדבני.

אמיתי סבג

מנכ’’ל מרכז אחים בב’’ב (שטחים וחדרים משותפים).

ד"ר ירון קטן

עוה"ד העמותה. מומחה ליחסי עבודה ומשפט מנהלי. ד"ר למשפטים ומוסמך לרבנות, מרצה באוניברסיטת בר-אילן ובקריה האקדמית אונו. בעל ניסיון רב בתפקידים שונים בשירות המדינה, כמנהל וכיועץ משפטי - במשרד ראש הממשלה, במשרד האוצר, בבית הדין לעבודה, במשרד לשירותי דת וברבנות הראשית לישראל. מייעץ באופן שוטף לארגונים ועסקים בתחום דיני העבודה ומשפט מנהלי, ומלווה מעסיקים ועובדים בהליכים משפטיים.

אלי גפן

רו’’ח העמותה, כיהן במשך שנים בתפקידים בכירים ברשם העמותות.

איציק בן שושן

המייסד והבעלים של דפוס העיר החדשה - מבתי הדפוס המובילים בישראל. בן שושן מסייע בפעילות השוטפת של האיגוד ובהפצת אינפורמציה חיונית לבעלי עסקים ועצמאיים במגזר.

מושי לוינגר

מנכ"ל משרד פרסום מצליח במגזר החרדי והכללי; משמש כאחראי על אסטרטגיית שיווק ועל פרסום בדיגיטל.

GELT זו ההזדמנות שלכם להיות חלק
ממשהו גדול ומשתלם!

רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל ההטבות

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

התחלת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי, ברוכים הבאים לGELT געלט ,
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה
דילוג לתוכן