אודות

אודות GELT

עולם העסקים הוא עולם תחרותי מורכב, המחייב ידע וניסיון רב. במגזר הרחב, ילדים מתחילים לקבל כלים פיננסיים בסיסיים כבר בבית הספר היסודי. הם לומדים על חשיבות החיסכון, ההשקעה והניהול הפיננסי. בתי הספר התיכוניים והאוניברסיטאות מציעים קורסים בחשבונאות, כלכלה ושיווק, אשר מספקים לתלמידים ידע נרחב יותר בתחומים אלו. במגזר החרדי, לעומת זאת, מבנה החינוך שונה. ילדים חרדים לומדים תלמוד תורה החל מגיל צעיר, ובגיל 18 הם נכנסים לישיבות. ישיבות אלו מתמקדות בלימודים תורניים, ולא מספקות לתלמידים כלים פיננסיים או עסקיים. כתוצאה מכך, למעלה משמונה וחמישה אלף בעלי עסקים חרדים נמצאים בחסרון יחסי לעומת בעלי עסקים מהמגזר הרחב. הם אינם בקיאים בכלים ובידע הנדרשים כדי להצליח בעולם העסקים. כפועל יוצא, ההכנסה הממוצעת של עסק חרדי עומדת על פחות ממחצית מההכנסה הממוצעת של עסקים במגזר הכללי, עם פער של 55%.

הפער נובע בנוסף מתת ייצוג שממנו סובל המגזר החרדי. במגזר הרחב ישנם איגודים וקבוצות שונות שמסייעים לבעלי עסקים. איגודים אלו מספקים לבעלי העסקים מידע, ידע וקשרים, אשר מסייעים להם להתקדם בעסקיהם. לבעלי עסקים חרדים אין איגודים או קבוצות דומות. הם נאלצים להתמודד עם האתגרים של עולם העסקים ללא תמיכה או עזרה. כתוצאה משחיתות הפושה ברשויות, היעדר הייצוג בא לידי ביטוי באובדן של מיליארדי שקלים מדי שנה הצבועים לבעלי עסקים ואוכלוסיות מוחלשות שנשארים ללא מימוש. כתוצאה מכך, בעלי עסקים חרדים נאלצים ללמוד את התחום העסקי בעצמם. הם אינם בקיאים בכלים ובידע הנדרשים כדי לנהל עסק בהצלחה. כמו כן, בעלי עסקים חרדים מתקשים לתמחור מוצרים ושירותים. הם אינם בקיאים בשוק והם אינם יודעים איך לגבות מחירים הוגנים. בנוסף, בעלי עסקים חרדים מתקשים בשיווק. הם אינם יודעים איך להגיע לקהל היעד שלהם וכיצד לשווק את העסק שלהם בצורה יעילה. לבסוף, בעלי עסקים חרדים מתקשים בגיוס כספים. הם אינם בקיאים במוסדות פיננסיים ואינם יודעים איך לקבל הלוואות או מענקים.

החשיבות של איגוד לבעלי עסקים חרדים

איגוד לבעלי עסקים חרדים יכול לספק לבעלי העסקים מידע, ידע וקשרים, אשר מסייעים להם להתמודד עם האתגרים שעומדים בפניהם. איגוד כזה מסייע לבעלי עסקים לעמוד מול הרשויות ולקבל את הזכויות המגיעות להם. בנוסף, האיגוד זה יכול לספק לבעלי העסקים את הכלים והידע הנדרשים כדי לנהל עסק בהצלחה. האיגוד יכול גם לספק לבעלי העסקים קשר עם בעלי עסקים אחרים, אשר יכולים לסייע להם בתחומים שונים.

הקמת האיגוד הראשון לבעלי עסקים חרדים

בשנת 2023, הוקם האיגוד הראשון לבעלי עסקים חרדים בישראל. האיגוד, בשם GELT, מספק לבעלי העסקים חרדים מגוון שירותים, כולל ייעוץ עסקי, אסטרטגיה פרסומית ושיווק, מעודד יזמות, נטוורקינג ועוד. הקמת האיגוד היא צעד חשוב לקידום עסקים חרדים בישראל. האיגוד מספק לבעלי העסקים את הכלים והידע הנדרשים כדי להצליח בעולם העסקים.

סיפורו של GELT

איגוד GELT הוקם על ידי שמואל בוקסבוים, יזם חרדי צעיר. לאחר שנאבק עם האתגרים והמציאות המורכבת שכל בעל עסק נתקל בהם, במיוחד במגזר החרדי, וחשב כמו רוב בעלי העסקים ששיווק, פרסום וייעוץ עסקי הן הוצאות מיותרות, פנה שמואל לייעוץ עסקי ששינה את מסלול חייו ללא היכר.

הוא גילה את הכוח שבידע ואת העוצמה שבלמידה משותפת, והחליט להקים את האיגוד הראשון לחיבור בין בעלי עסקים חרדים, שמעניק לכל בעל עסק את הגב הרחב שהוא זקוק לו כדי לצמוח ולשגשג.

המטרה שלנו
המטרה שלנו היא לסייע לבעלי עסקים חרדים להצליח ולהתפתח. אנחנו מאמינים שכל בעל עסק, בכל גודל, יכול להצליח, ואנחנו פה כדי לעזור לו לעשות זאת.

ייצוג מול הרשויות

איגוד GELT משמש כפה והשיניים של הציבור החרדי מול הרשויות. האיגוד מפנה בעלי עסקים חרדים למכרזים ומאפשר את התאמתם לציבור החרדי, מספק עדכונים על אודות הטבות, זכויות ומענקים ומאפשר לבעלי עסקים מהמגזר החרדי להשמיע את קולם מול הרשויות השלטוניות.

עידוד יזמות

אנו מעודדים יזמות עסקית במגזר החרדי.

נטוורקינג

אנו מקיימים אירועים ופעילויות המאפשרים לבעלי עסקים להכיר זה את זה ולשתף פעולה.

מידע על זכויות בעלי עסקים

אנו מעניקים לבעלי עסקים מידע על זכויותיהם, כגון מענקים, תקציבים והלוואות.

ביטוח

האיגוד מציע לחבריו מסלול ביטוח מקצועי, לכל צרה שלא תבוא.

הפנייה לייעוץ עסקי ופיתוח אסטרטגיה פרסומית ושיווק

אנו מפנים בעלי עסקים לבעלי מקצוע מקצועיים שיעניקו להם ייעוץ עסקי ובכך תורמים לפיתוח אסטרטגיה פרסומית ושיווקית יעילה.

 

הצטרפו אלינו

אם אתם בעלי עסק מהמגזר החרדי, הצטרפו אלינו והתחילו את הדרך להצלחה.

אנו מחכים לכם!

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

התחלת צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי, ברוכים הבאים לGELT געלט ,
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה
דילוג לתוכן